Сплав на катамаранах

Як цікаво та активно провести вихідні на Бакоті? Один із варіантів – рафтинг сплав на катамаранах по Дністру. Рафтинг тури - це не екстремальний, але достатньо веселий водний похід в який ви можете відправитися з друзями або сім'єю.

Річкова Мандрівка

РАФТИНГ ТУРИ


Все більше і більше людей у наш час, втомившись від міської суєти, намагаються проводити своє дозвілля на природі, віддаючи перевагу активному відпочинку, ніж пасивному. Саме тому такий вид відпочинку, як сплав річкою на катамарані по Дністру поблизу Бакоти набуває все більшої популярності.
ПОДРОБИЦІ ТУРУ
Сезонність: травень-жовтень
Групи до 12 чоловік

Збір групи на центральному вокзалі Кам'янця-Подільського та переїзд до стартового пункту нашої мандрівки. Або ж зустрічаємось безпосередньо на місці старту. На пляжі підготовлюємо плавзасоби, група проходить інструктаж з техніки безпеки й відчалюємо.

Наприкінці сплавув нас чекає піша прогулянка до Скельного монастиря та оглядового майданчика, звідки відкривається фантастична панорама Дністра, де ми матимемо чаювання.

Також проводимо корпоративні рафтинг тури та сплави, як 1-денні так і 2-денні з проживанням у таборі. 
ЧОМУ ДНІСТЕР
Тривалість: 1-2 дні 
Вартість: уточнюйте  

Чудовим місцем для рафтингу та сплаву річкою на катамарані, сплаву річкою на човні є барвисті, мальовничі, колоритні меандри на річці Дністер на кордоні двох областей: Хмельницької та Чернівецької. Розташовується Бакота на території Національного Природного Парку "Подільські Товтри".
Наші тури це рекреаційні сплави річкою на катамаранах, рафтах котрі проходять обкатаним маршрутом і доступні всім бажаючих різних вікових груп. 

Більше інформації за телефоном внизу.
Сплав на катамарані залишить у вашій пам'яті незабутні, яскраві спогади від кожної хвилини відпочинку проведеної на Дністрі!
Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр