Винарня Богдана Павлія

Вишукані вина від відомого українського винороба Богдана Павлія

Скористайтеся унікальною можливістю спробувати прославлені крафтові Бакотські вина від титулованого винороба, а також побачити процес створення винних шедеврів на власні очі.

Посмакувати унікальні вина можна в стильній дегустаційні й залі з панорамним видом на Дністровський каньон або на відкритій терасі.
Bohdan's Winery
Організація турів за попереднім замовленням, для великих туристичних груп діють знижки.

Екскурсія включає:
  • лекція від винороба
  • дегустація вин зі смачними крафтовими сирами
Додатково оплачується
  • придбання вин з собою

Щорічна кількість вина лімітована.
ЗАМОВИТИ
Павлій Богдан Михайлович
Титулований український винороб
Виноробню «Bohdan`s winery» засновано у 2012 році. Вже у 2014 році сортове біле вино Йоханітер отримало перше місце серед білих вин на дегустації, яку проводила Асоціація сомельє України. У 2019 році на конкурсі «Одеський залив» вина «Барбариска» та «Бакота» отримали срібні нагороди від авторитетного журі. Особливою гордістю винороба є сорт винограду Ркацителі рожевий.


Виноградники та виробництво розташовані в наймальовничішому місці Поділля, на схилах легендарної Бакоти. Південний схил, ґрунти суглинисті з великим вмістом вапняку, сонце відбивається від поверхні Дністра, перепади нічних температур,— усі ці фактори сприяють роботі винороба з білими сортами винограду.

На виноробні є дегустаційна зала на 12-14 осіб із панорамним виглядом на Бакоту та виноградники, тут можна скуштувати унікальні вина Подільських товтр.
Відчуйте подих Бакоти у вишуканих букетах ароматів вин від Bohdan's Winery.
Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр