Еко-садиба Колодіївка

договірна

+38 066 444 13 73

Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, с. Колодіївка

ОПИС
Хочете побачити красу Бакоти, провести тут вихідні або відпустку? Півгодини рівнесенької дороги від Кам'янця, 500м грунтовки - і ви на місці! Зупиніться з комфортом у сільській зеленій садибі, у тиші, в межах Національного парку "Подільскі Товтри". На території з великим садом розміщені два сучасних затишних компактних будиночка (кожен на 4 особи + одне додаткове місце) з гарячим душем і туалетом всередині.

Зручні двоспальні ліжка і розкладні дивани, свіжа постіль, рушники, фен. Міні кухня з мийкою, плитою та посудом, холодильник. Чиста колодязна вода у крані. При необхідності надамо електричний конвектор для обігріву, термопростирадла. В одному будиночку є ліжко на другому поверсі, пічка на дровах. На вулиці - стіл під навісом, мангал. Гарний мобільний зв'язок та інтернет 4g.

Еко-садиба БАКОТА знаходиться у с.Колодіївка, 35 км від Кам'янця-Подільського, 2 км від Дністра. Ми завжди раді сім'ям з дітками та чемними домашніми тваринами. Встановлено великий каркасний басейн під тентом. Стіл і ракетки для маленького тенісу, бадмінтон, настільні ігри. Є свіже козяче молоко та бринза. За домовленістю приготуємо для вас смачні страви, можливе щоденне харчування. Неподалік три магазини, до найближчого — 500 м.

Поруч ліс, Бакотська затока, прокладено туристичні стежки, зручно і для велосипедистів. Можна помилуватися унікальними краєвидами, покупатися, порибалити, відвідати Бакотський печерний монастир XII—XIII ст., винарню в Гораївці, трав'ярню в Старій Ушиці, заїхати у Субіч, побачити звиви річки Студениці, почути цікаві історії цього краю.

Ціна договірна (залежно від кількості людей та днів тижня). Прочитати відгуки і забронювати можна на Букінгу: ЕКО-САДИБА БАКОТА, село Колодіївка Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (шукайте за назвою в гугл пошуку), або за телефоном.

Телефон для довідок: 0664441373 (viber)
Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр