Садиба Затишок

від 250 грн

+38 067 861 92 60

Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, Стара Ушиця

ОПИС

Затишна садиба для відпочинку біля Дністра. Приватна територія зі зручностями. На території є місце для авто, мангали, альтанка, дитячий майданчик, шезлонги для засмаги. Навколо декоративні рослини, навпроти сад, вище хвойний ліс, вихід до річки, магазину. Будівля захищена москітними сітками на вікнах і дверях.


Вигляд на Дністер з першого і другого поверхів. У самій садибі є 4 кімнати і дві вітальні. Ліжка у кімнатах двомісні, білизна є (рушники за бажанням). Санвузол у будинку і на вулиці. Кухня велика з усім необхідним обладнанням.

Також добре пристосована для приготування страв бесідка(з мурованим мангалом, проточною водою, великим дерев'яним столом і лавками).

У будинку є телевізор, WiFi. Садиба здається для спокійного та душевного відпочинку! Додаткові послуги:прогулянки на катері, човнах, доставка продуктів, заготівля дров для мангалів, позачергове прибирання.

ВІДГУКИ
Гарний розташування, чисті номери, кухня, багато столових приладів і посуду для приготування їжі, господарі добрі і ввічливі.Гарний вид з вікна.
Дмітро
Україна
Затишні, теплі кімнати, прекрасний вид, відмінна їжа, хороші господарі. Прекрасно провів час
Dima
Київ
Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр