Сапсерфінг Кам'янець-Подільський

Пропонуємо Вам сап серф та сплав на САП-бордах по Дністру в локації за півгодини від Кам'янця-Подільського та півтора години від Хмельницького.
SUP тури на Дністрі
Катання на SUP-бордах, зустріч світанків та заходів сонця, йога на сапах! Все це Ви знайдете у нас на Бакоті, яка по праву входить в 7 чудес природи України.

Що може бути прекраснішим влітку, ніж відпочинок на Дністрі. Звичайно ж, активний відпочинок! Тепер Ви можете не тільки релаксувати на пляжі, але й спробувати захоплюючий та модний напрямок активного відпочинку: сап серф.

Отримайте незабутні враження від зустрічі світанку чи заходу сонця на САП-борді. Також ми проводимо заняття з йоги на САПах – це унікальний досвід для поціновувачів власного розвитку та тих, хто бажає відчути спокій та гармонію.
Деталі за телефоном.

Спеціальна пропозиція:

Для великих груп у нас діє дисконтна система. Також для груп ми організовуємо трансфер з Кам’янця - Подільського та Хмельницького.

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ НА SUP тур

Подаруйте неймовірні враження від сапсерфінгу своїм рідним та друзям.
SUP-серфінг доступний всім! Навіть якщо не вмієте плавати – долучайтеся до наших SUP-турів! Новачків – навчимо; якщо вмієте - дамо нові знання.
Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр