Як добратися на машині

З Кам'янця-Подільского, Хмельницького, Чернівців, Києва та Львова

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ - БАКОТА
Час в дорозі - 30-40 хвилин
Відстань 40 км
Від Кам'янця-Подільського їхати дорогою на Стару Ушицю. Після села Грушка, через 5 км, по трасі розташований вказівник "Бакотський скельний монастир", за ним повернути праворуч, доїхати до мальованої зупинки і повернути ліворуч до Бакотського монастиря.
Біля оглядового майданчика знаходиться стоянка для авто.

Геоточка Санта Бакота на гугл картах (оглядовий майданчик)

Увага! Вхід в Національний парк коштує 90 грн

Вхід в національний парк та Санта Бакота

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - БАКОТА
Час в дорозі - 1,5 години
Відстань 100 км
Потрібно доїхати до м. Кам'янець-Подільський, далі рухатися за описом вище. Також можна поїхати через місто Дунаївці (але дорога гірше), після чого з'їхати на трасу Т2303 і далі рухатися в напрямку Стара Ушиця.
Після села Грушка, через 5 км, по трасі розташований вказівник "Бакотський скельний монастир", за ним повернути праворуч, доїхати до мальованої зупинки і повернути ліворуч до Бакотського монастиря.
Біля оглядового майданчика знаходиться стоянка для авто.

Геоточка Санта Бакота на гугл картах (оглядовий майданчик)

Увага! Вхід в Національний парк коштує 90 грн

ЧЕРНІВЦІ - БАКОТА
Час в дорозі - 2,5 години
Відстань 130 км
З м. Чернівці потрібно доїхати через Хотин до м. Кам'янець-Подільський. після чого рухатися в напрямку Стара Ушиця і далі по схемі, що описана від Кам'янця-Подільського.

КИЇВ - БАКОТА
Час в дорозі - 7 годин
Відстань 440 км
З м. Київ потрібно доїхати через Житомир або Вінницю до м. Дунаївці. після чого рухатися в напрямку Стара Ушиця і далі по схемі, що описана від Хмельницького.


ЛЬВІВ - БАКОТА
Час в дорозі - 5 годин
Відстань 315 км
З м. Львів потрібно доїхати через м. Тернопіль до м. Кам'янець-Подільський. після чого рухатися в напрямку Стара Ушиця і далі по схемі, що описана від Кам'янця-Подільського.

ВІННИЦЯ - БАКОТА
Час в дорозі - 3,5 години
Відстань 190 км
З м. Вінниця потрібно доїхати до м. Дунаївці. після чого рухатися в напрямку Стара Ушиця і далі по схемі, що описана від Хмельницького.


ЛУЦЬК - БАКОТА
Час в дорозі - 6 годин
Відстань 345 км
З м. Луцьк потрібно доїхати через м. Тернопіль до м. Кам'янець-Подільський. після чого рухатися в напрямку Стара Ушиця і далі по схемі, що описана від Кам'янця-Подільського.

РІВНЕ - БАКОТА
Час в дорозі - 5,5 години
Відстань 330 км
З м. Рівне потрібно доїхати до м. Кам'янець-Подільський або м. Хмельницький. після чого рухатися в напрямку Стара Ушиця і далі по схемі, що описана вище від Кам'янця-Подільського або Хмельницького.

ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ НА ВІДПОЧИНКУ
Побачте красу Бакоти на власні очі!
Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр