Дністрійська стежка

Дністрійська Стежка - унікальний туристичний зелений маршрут територією 3 громад Кам’янеччини, по лівому берегу Дністра. Розкриває незвідану красу краю з її мальовничими краєвидами і гостинним народом.
Запрошуємо вас в похід казковою Дністерією!
Це справжній скарб для любителів піших походів. Неймовірні пейзажі дністровського каньону, первозданні ландшафти та незаймана природа.

Дійсно, різномаїття та краса краєвидів тут захоплює. Містечка та села, через які проходить маршрут, не тільки мають власну цікаву історію, але добре зберели унікальну автентичність краю, його самобутню культуру, традиції та звичаї. Це те саме українське село, яке змальоване на картинах - щире, усміхнене, співуче і яскраве.

Стежка проходить по території Національного Природного Заповідника "Подільські Товтри", з його неповторною, унікальною флорою та фауною. На своєму шляху ви зможете побачити різні види трав, птахів та тварин, більшість з яких занесено до Червоної Книги України.

В особливо чарівний спосіб стежка розкривається в травні-червні, під час цвітіння акаціі. На цей період Бакота перетворюється на запашну медову столицю. В повітрі стоїть запах меду, всюди гудуть бджоли, збирають один з найцінніших видів меду, яким славиться Бакота - акацієвий мед.

Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр