АРТМАРШРУТ

МАЛЬОВАНЕ СЕЛО

Запрошуємо вас на артмаршрут в селах Грушка, Гораївка та на самій Бакоті


Пориньте в атмосферу подільського розпису та етнотрадицій по дорозі на Бакоту

Українське село. Етно-комплекс "Чарівна хата" знаходиться в селі Грушка, Кам’янець-Подільський район, недалеко від чуда природи Бакоти. Досить затишний етнографічний комплекс із цікавими спорудами та інтер’єром в українському національному стилі в який входить сторічна стародавня хата садиба-музей, та 700-річна криниця з цілющою водою! Якщо ви їдете на Бакоту то неодмінно заїдьте набрати живої води в дорогу!

МУЗЕЙ СКАНСЕН "ЧАРІВНА ХАТА"

Простір музею — автентичний зразок народної архітектури Західного Поділля, котрій більше 100 років. Це – реконструкція помешкання травника, а заразом діюча майстерня гончарства, травництва і малярства, майстерня хлібовипікання та коровайництва, незвичайний креативний простір, присвячений традиційним ремеслам, притаманним дністровській культурі.

ЕКСКУРСІЇ

В музеї-скансені в Грушці за попередніми домовленостями проводяться екскурсії для груп. Під час екскурсій ви зможете більше дізнатися про історію Подністров'я, народну архітектуру, побут, традиції, доторкнутися до експонатів з віковою історією, деякі спробувати в дії й поринути в атмосферу давніх часів.


Тут ви можете відвідати майстер-класи з народного мистецтва, приміряти на себе стародавній український костюм та зробити яскраві фотознімки на наших етнофотозонах, а також придбати автентичні стильні сувеніри.


Також можна скоштувати смачний обід з місцевих страв та унікальний синій чай.


Для замовлення екскурсії дзвоніть за телефоном +38 067 135 4888

Відчуйте атмосферу старовини!


Пориньте в атмосферу 100-річної глиняної хатки та побут людей, які жили на Бакоті та в інших затоплених селах.

Відчуйте себе частиною автентичного українського села та заберіть з собою теплі спогади.

МАЛЬОВАНЕ СЕЛО

Більш за 20 артоб'єкт чекає на вас дорогою на Бакоту.

Користуйтеся мапою, щоб віднайти їх всі.

МАЙСТЕР-КЛАСИ

Також для дітей та дорослих організовуємо майстер-класи з народних ремесел та арттерапії. Щоб дізнатися про найближчий майстер-клас, слідкуйте за анонсами в соц. мережах.

ЯК ЗНАЙТИ


Телефон: +38067 135 48 88
Сайт: hatka.com.ua

село Грушка, головна дорога на Бакоту.
Координати на Google.Maps

Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр