Мальоване село - арт-маршрут

Пориньте в атмосферу подільського розпису та етно традицій по дорозі на Бакоту

Запрошуємо вас на арт-маршрут в селах Грушка, Гораївка та на самій Бакоті

Етно скансен
Українське село. Етно-комплекс знаходиться в селі Грушка, Кам’янець-Подільський район, недалеко від чуда природи Бакоти. Досить затишний етнографічний комплекс із цікавими спорудами та інтер’єром в українському національному стилі в який входить сторічна стародавня хата садиба-музей, та 700-річна криниця з цілющою водою! Якщо ви їдете на Бакоту то неодмінно заїдьте набрати живої води в дорогу!

Мальоване Село - це ініціатива, спрямована на популяризацію культурної спадщини, зокрема Подільського та Дністровського розписів.


Етно Музей
Простір музею — автентичний зразок народної архітектури Західного Поділля, котрій більше 100 років.Тут можна ознайомитися з історією народного мистецтва та придбати сувеніри.

Щоб відчути справжнє враження від перебування на Бакоті, забронюйте один із багатьох мистецьких майстерень, які проводяться тут. Однак справжнє задоволення полягає в прочісуванні сільської місцевості та відкритті для себе яскравих етно памяток.
Серед колекції музею речі народного побуту, котрі використовувалися місцевими селянами.

Відчуйте атмосферу старовини!В Музеї-садибі в Грушці за попередніми домовленостями проводяться екскурсії для груп. Під час екскурсій ви зможете більше дізнатися про історію Наддністрянщини, народну архітектуру, побут, традиції, доторкнутися до експонатів з віковою історією, деякі спробувати в дії, смачно поїсти і поринути в атмосферу давніх часів.
як доїхати

АВТОМОБІЛЕМ

Відстань від м. Кам'янець-Подільський - всього 40 км. Іхати дорогою на Стару Ушицю. Не доїжджаючи до Ушиці 5 км буде село Грушка, де розміщено більшість арт об'єктів

Відстань від м. Хмельницький - 100 км. Рухатися у напрямку до м. Дунаївці. Потім з'їхати на трасу Т2303 і рухатися до Стара Ушиця.

ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ

З м. Кам'янець-Подільський та Хмельницький щоденно курсують марштурні таксі. Напрямок - Стара Ушиця. Вийти в селі Грушка. Також з Кам'янця-Подільського ви можете доїхати на маршрутці до села Гораївка.

Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр