Субіч

Святі печери, різнобарвні скелі та казкові краєвиди Дністра.

Це фантастичне місце над Дністром, мекка для любителів тиші, краси та фантастичних фото.
Подорож в Субіч
Субіч славетний своїми краєвидами та скельним монастирем, що знаходиться в урочищі 40-метрової гори Монастирище, яка стоїть прямо над Дністром.

Невеликий печерний монастир, вибитий руками людей у вапняках, до наших днів зберіг свій вигляд та атмосферу благодаті. До монастиря ведуть вузенькі зелені стежки. І хоча спуск тут доволі крутий, вся природа і атмосфера цього місця налаштовують на казковий лад.

По дорозі до монастиря з усіх боків відкриваються запаморочливі краєвиди, а неймовірні скелі жовтих, білих та зелених віддінків що розташовані понад Дністер, вражають своєю величчю та красою. 

Над самою водою стоїть великий білий хрест. Також на горі є діюча капличка та джерела з чистою прозорою водою. 
Субічський печерний монастир в чомусь схожий на Бакотський монастир, їх навіть називають «братами». Субіч - молодший брат, він був створений в 16-18 столітті. Перша згадка про монахів в цьому місці датована 16 століттям.

Проте старожили села Субіч і донині розказують легенди про «низкйських ченців», які жили в цих печерах, молилися і ткали полотна. А ще вони були справжніми майстрами мистецтва. Про це свідчать залишки старовинної фрески, яку віднайшли в печерах монастиря коли будували до нього дорогу.

Відбудові дороги до монастиря на повернення його до життя сучасники зобов’язані жителю села Субіч, військовому лікарю - Миколі Семенюку, який разом зі вчителем місцевої школи та небайдужими мешканцями сіл Субіч та Калачківці проклали дорогу до монастиря, привели до ладу стародавню святиню, а також збудували капличку над монастирем, на висоті 40 метрів над Дністром.
РАДИМО ВІДВІДАТИ ПОРУЧ
Субіч. як дістатися

Село Субіч розташоване неподалік від Китайгороду та Бакоти - відомих туристичних принад регіону. Це всього 30 км від Кам’янець-Подільського.

Зв'язатися з нами
Бакота, Кам'янець-Подільський район
Туристичний Інформаційний Центр